Doručenie 2- 4 dni

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom, predajom a distribúciou svietidiel-osvetlenia všetkého druhu. Venujeme sa maloobchodnému predaju aj veľkoobchodnému predaju svietidiel. Už niekoľko rokov sa zameriavame aj na predaj Vianočného osvetlenia, ktorému venujeme Vami navštívenú stránku www.livinsky.eu . Nájdete tu veľa vlastných originálnych, energeticky úsporných a spoľahlivých výrobkov. Od začiatku bolo našim úmyslom ponúknuť široký výber kvalitného vianočného LED osvetlenia, vrátane osvetlenia pre mestá a obce. Prístup ku zákazníkovi v rámci poradenstva, pomoc s návrhom a výberom tých správnych svietidiel-produktov bolo a aj je na prvom mieste. V priebehu rokov sme vytvorili 3 produktové rady podľa spôsobu využitia:

 

- séria NOEL predstavuje LED osvetlenie a svetelné dekorácie použiteľné v interiéri a exteriéri bytov a rodinných domov,

- séria NICHOLAS zahŕňa osvetlenie, ktoré možno vďaka jednoduchému systému vzájomne spájať do požadovanej dĺžky,

- séria VIXEN - predstavuje profesionálne LED osvetlenie pre najnáročnejších zákazníkov, ale aj pre firmy, hotely, mestá a obce.

 

Medzi hlavné činnosti spoločnosti patrí distribúcia LED Vianočného osvetlenia v rámci Slovenskej a Českej republiky, preto sa s našimi produktmi určenými na Vianočné osvetlenie môžete stretnúť nielen v našom e-shope, ale aj v mnohých maloobchodných - kamenných predajniach našich obchodných partnerov.