Doručenie 2- 4 dni
VEĽKÉ LED Spájateľné Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Dazd LED DRLI171/3E57/S tepla biela

Neohodnotené
 
4,5m, 171 LED, 10,5W, max.20 predlž.IP44, čierny kábel

 *Tento produkt neobsahuje v balení napájací kábel. Ten preto treba dodatočne zakúpiť pod kódom 900023 (biely) alebo 900024 (čierny).

Dostupnosť skladom >5 (>5 ks)
€76,37
   
Kód tovaru 30168/B
Značka VIXEN
Webová stránka značky livinsky.eu
Kategória VIANOČNÉ OSVETLENIE VONKAJŠIE
 

Toto profesionálne osvetlenie je určené pre vnútorné a vonkajšie použitie. Dĺžka cencúľovej súpravy je 4,5 m a šírka a 0,5 m. Je vybavená 171 veľkými LED diódami, ktoré sú umiestnené na bielom kábli. Všetky LED diódy svietia staticky. Farba LED diód je teplá biela. Osvetlenie sa skladá z 3 segmentov, každý  je o dĺžke 1,5 m. Modulárna konštrukcia umožňuje svetelnú súpravu  skrátiť, predĺžiť ,alebo chybný /nefunkčný/ segment vymeniť. Jednotlivé segmenty sa spájajú pomocou integrovaných konektorov, ktoré sú kompatibilné s mnohými inými produktmi zo série VIXEN PROFESIONÁL, ako cencúle, závesy, siete a iné osvetlenie.

 VIXEN PROFESIONÁL  so svojim bohatým príslušenstvom umožňuje používanie produktu nielen profesionálnym montážnym firmám, ale aj menej skúseným užívateľom.

Možnosť rozšírenia produktu až na 90 m dĺžky ho robí univerzálnym pre výzdobu plotov, ríms, stromov, kríkov, živých plotov, striech, atď. Tieto svetelné reťaze môžu byť používané v období Vianoc, ale aj počas letnej párty alebo svadby.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Profesionálne vianočné reťaze, profesionálne vianočné závesy, profesionálne vianočné 2D dekory + 3D dekory zo série VIXEN sú určené pre najnáročnejších zákazníkov. Vhodná na vianočnú výzdobu hotelov, rodinných domov, terás, stromov, reštaurácií atď. Používa sa pri vianočnej výzdobe námestí, budou, ulíc v mestách a obciach. Samozrejmosťou je výzdoba vianočných stromov v mestách a obciach Pri výrobe týchto produktov boli použité najmodernejšie technológie zaručujúce extrémne dlhú životnosť / kvalitný gumovo-silikónový kábel v triede ochrany IP44 / Vianočné svietidlá zo série VIXEN umožňujú spájať jednotlivé sety a vzájomne ich kombinovať v rámci daného systému.Tento produkt neobsahuje v balení napájací kábel. Ten preto treba dodatočne zakúpiť pod kódom 900023 (biely) alebo 900024 (čierny). Na jeden napájač je možné zapojiť až do 10 setov podľa konkrétneho duhu). Možnosť vyskladať si Vianočný svetelný systém až do 2000 LED.